KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Triptyk 3605587
nr 360 5587
Triptyk
blyerts, sign. 38x28
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 maj 2005
200 kr
150 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)